Pro

Apple
מקצוענים

בתחום העיצוב דרך תלת מימד, משידור ועד פודקאסטינג, אנשי מקצוע מודרניים בתחום הקריאייטיב מחויבים לשלוט במגוון עצום של סוגי מדיה. אתם יכולים לסמוך על Apple שתעזור לכם לעשות סדר בבלאגן.

בשנים האחרונות הפכו תוכנות עריכת הווידאו וה-post production של Apple לשם דבר בתעשייה. על בסיס רב עוצמה ויציב, המושתת על מוצרי החומרה החזקים של Apple ו-Mac OS X, מערכת הפעלה המתקדמת ביותר בעולם, פועלות תוכנות העריכה עטורות השבחים של Apple, מתוחכמות ואינטליגנטיות, עובדות באינטגרציה מושלמת זו עם זו ובו בזמן אינטואיטיביות לשימוש, המאפשרות לכל עורך, בין אם הוא עצמאי או חלק מאולפן עריכה גדול, יצירתיות חסרת תקדים וחסרת גבולות.

ככל שסביבות עבודה בעולם העריכה וה-post-production הולכות ומתפתחות, כך מתבררים הצרכים המשלימים של העורכים והמפיקים, מלבד תוכנת העריכה הייעודית והחומרה המרכיבה את עמדת העבודה: הצורך באמצעי אחסון עולה ככל שפירות העריכה משתכללים ותופסים נפח רב יותר, וכמו כן עולה צורך בהרחבת עמדת העבודה מעבר לגבולות המחשב האישי, ובניית רשת עריכה מסועפת שתגביר את היצירתיות בקרב העורכים. אמצעי האחסון ופתרונות השרתים של Apple ושל LaCie מספקות את הפתרונות לצרכים אלה בדיוק.

Apple products
Final Cut Studio 2

חבילת התוכנות Final Cut Studio היא אולפן עריכת ה-post production המושלם. הוא כולל ארבע מהתוכנות המובילות בשוק, אשר יהפכו את חומרי הגלם שלך לסרט מוגמר מושלם, ערוך למשעי ומכיל אפקטים ואנימציות, בעל פס קול מכובד, ומיוצא לתקליטור DVD בפורמט HD. חבילת התוכנות Final Cut Studio כוללת את:

 • Final Cut Pro 6
  - התוכנה המובילה לעריכת וידאו לא לינארית. ל-Final Cut Pro 6 תמיכה מובנית בפורמט HDV, מנוע רינדור אפקטים ופילטרים בזמן אמת, עריכת multicam ועוד.
 • Soundtrack Pro 2
  - תוכנת אודיו המשמשת להרכבת פס הקול המושלם עבור הפרוייקט שלך- ניקוי רעשי רקע, הוספת אפקטים ופילטרים, עיצוב סאונד ועוד.
 • Motion 3
  - תוכנת ליצירת אנימציות לשידור המאפשרת החלת אפקטים והתנהגויות (Behaviors) בזמן אמת להשגת תוצאות מהירות ומדוייקות. מכילה, בין השאר את Replicator, כלי המאפשר שכפול אובייקט והנפשתו בצורה מגוונת באופן אוטומטי, תמיכה ב- 16bit/32bit float ועוד.
 • Color
  - הכירו את Color. היישום המקצועי החדש של Apple לתיקוני ושיפורי צבע (Color Grading). שנה בקלות ובמהירות הגדרות Color Grade ראשיות ומשניות לפרויקטים באיכויות SD, HD ואף באיכות 2K. ‏Color מאפשר לך לצפות בשינויים – בכל רזולוציה- בזמן אמת, תוך כדי עריכה.
 • Compressor 3
  - היום יותר מתמיד חשובה היכולת לייצא קבצים בפורמטים שונים ביעילות תוך כדי שמירה על איכות גבוהה. הממשק המתקדם של Compressor 3 מאפשר לך להגדיר במהירות להגדיר קידוד לסוגים רבים של פורמטים על קבוצות גדולות של קבצים.
 • DVD Studio Pro 4
  - מאפשרת לך להעביר את הפרוייקט המוגמר שלך, גם בפורמט HD, לכותר DVD, לחלק אותו לפרקים, לקודד אותו למספר פורמטים, להוסיף לו תמיכה ב-Dolby Digital Surround ועוד.
Shake 4

Shake 4 היא תוכנת compositing לא לינארית ליצירת אפקטים, המשמשת בשבע השנים האחרונות עורכי אפקטים אשר זכו על עבודתם עם התוכנה בפרס האוסקר. התוכנה מאפשרת 3D multiplane compositing, החלקת תנועת המצלמה, עבודה עם 32bit Keylight ו-Primatte וכן הלאה. Shake עובדת באינטגרציה מלאה מול תוכנות Final Cut Studio, ומאפשרת לך ליהנות ממכלול התכונות שמציעות תוכנות החברה.

Final Cut Express HD

אחותה הקטנה של Final Cut Pro, מתאימה לסטודנטים ולעורכי וידאו חובבים. גם Final Cut Express מאפשרת עריכה בפורמט HD, החלת אפקטים ופילטרים בזמן אמת, עבודה עם שכבות מרובות של אודיו ווידאו, ומכילה את התוכנות המשלימות LiveType, ליצירת כותרות מונפשות, ו-Soundtrack, ליצירת פסקול הפרוייקט.

Xsan

Xsan היא אמצעי לניהול רשת אחסון משותפת (Storage Area Network- SAN). ניהול תחנות דגימה ועריכה, הקצאת משאבי אחסון ורוחב פס, אבטחה וניצול יעיל של מאגר האחסון המשותף של Xserve RAID, הם רק חלק מהתכונות של Xsan.

Xserve

Xserve אידאלי עבור ניהול רשת העבודה בכל מה שקשור לתחזוקת הרשת והעבודה היומיומית: שיתוף קבצים ומדפסות, ניהול משתמשים, שירותי דואר אלקטרוני ועוד. עם מעבד Quad Intel Xeon 64-bit, נפח אחסון של עד 2.25TB, שני חריצי x8 PCI Express ועוד, Xserve משלב את היציבות שאתה צריך עם הביצועים שאתה רוצה.

לאתר החברה