בחינוך הפורמלי

לחשוב קדימה

נסו להיזכר בסיבה שבגללה נכנסתם לעולם החינוך: הרצון לעשות הבדל. לעשות שינוי. היום, ההבדל הזה אמיתי יותר מאי פעם, כל שצריך זה להיות פתוח לשינויים. להיות מוכנים לאמץ רעיונות חדשים ולדעת לזהות הזדמנויות חדשות. לא כל אחד מסוגל לאמץ לעצמו שינויים שכאלה.

אנחנו פה בשבילכם, אלה שיכולים, וביחד, לא רק שהדברים הללו אפשריים, הם אפילו פשוטים לעשייה. אז בואו נתקדם ונחשוב מה אנו רוצים עבור הדור הבא, עבור התלמידים ועבור המוסד החינוכי בעוד שנה. בעוד עשר שנים. תחשבו בגדול. תחשבו לעומק. תחשבו קדימה.

יצירה דיגיטלית

באמצעות iLife, חבילת יישומי העריכה וההפקה הדיגיטליים עטורת הפרסים של Apple, יכולים תלמידים להפיק פרויקטים דיגיטליים משמעותיים, המפגינים הבנה ונותנים דרור ליצירתיות. באמצעות תכונות המובנות  במערכת Mac OS X, כל תלמיד יכול ליצור כבר מהרגע הראשון. כאשר אתם מחפשים גישות חדשניות ללמידה במאה ה-21, Apple מספקת את המיטב שבחינוך הטכנולוגי.

פתרונות לסביבת הלימודים

Apple מציעה מגוון פתרונות חינוכיים להתאמת סביבת הלימודים לתלמידים של היום ולהעצמת חווית הלימוד והלמידה, משפרת את נגישות התלמידים לטכנולוגיות ידידותיות ואת הישגיהם בתחומים הנלמדים.

למידה ניידת ע"פ Apple

על מנת לצמצם את הפער בין עולם הלימודים של התלמידים לבין עולמם האישי צריך לתקשר איתם באופן בו הם מרגישים טבעי ונוח. Apple פיתחה את פתרון למידה, הנקרא 1 על 1 לפי הצרכים וסגנון החיים הדינמי של הצעירים כיום. למידה שמשתמשת במיומנויות המתקדמות והאטרקטיביות ביותר ומביאה אותן אל שולחנו האישי של כל תלמיד: בכתה, במטבח, בסלון או בחדרו בבית.

חדירתם של המכשירים הניידים כגון iPhone ו-iPod לעולם כולו הובילה למהפיכה בחינוך. הלמידה הופכת לחווייתית, שיתופית, תקשורתית ויחד עם זאת מאפשרת למידה אינדוודואלית בקצב אישי. המטרה אינה החלפת המחשב ככלי לימודי אלא השלמתו. כ-90% מהאוכלוסיה משתמשים במכשירים ניידים ולוקחים אותם לכל מקום.

השימוש בטכנולוגיות ניידות הופך את הלמידה לחוויה. עם Apple, התלמידים יגיעו לכתה כשבכיסם גישה מלאה לאינטרנט ולחומרים הלימודיים. למעשה, הם יוכלו ללמוד גם באוטובוס, בקפיטריה ובכל מקום שבו ירצו.

מעבדה ניידת

מאז ומעולם הגיעו תלמידים אל כתות ומעבדות הלימוד. Apple מביאה לעולם את התפיסה המעודכנת והמשופרת של למידה דיגיטלית ומביאה את המעבדה לתלמיד.ב Apple זיהו את הצורך של בתי ספר רבים בפתרון יעיל וחדשני אך עם זאת חסכוני בעלויות ובאילוצי מקום, ופיתחו את המעבדה הניידת. המעבדה הניידת מעניקה לתלמידים רבים ברחבי העולם נגישות לטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכלים עוצמתיים לשיפור הישגיהם ולפיתוח המיומנויות הנדרשות להצלחה במאה ה 21.