טכנולוגיות מידע בחינוך

השילוב המדהים בין העוצמה והאמינות של UNIX לממשק הגרפי המתקדם בעולם - Mac OS X

מחשבי Mac מגיעים עם מערכת ההפעלה החדשנית והמתקדמת בעולם Mac OS X, מערכת יציבה להפליא, פשוטה לתפעול וניהול, המביאה את ה-Mac לביצועים אופטימלים. המחשבים מבוססים על מעבדי אינטל מהירים וטכנולוגית BSD UNIX, החסינה לאיומים הוירטואלים המוכרים למשתמשי PC.

היתרונות הכלכליים של שימוש ב-Mac תקפים גם עבור שרת ה- Mac OS X הפתוח לאינסוף משתתפים ואינו מצריך עלויות נוספות לשימושים עתידיים. הפתרונות של Apple משתלמים כלכלית לכל מוסד חינוך, קטן כגדול.

ידידותי למשתמשים רבים וקל לנהל

Mac OS X היא מערכת אידיאלית למשתמשים רבים. הגדרת חשבונות משתמש, ספריות אישיות, הגדרות רשת ויישומים לא יכולה להיות קלה יותר.  עם מערך פשוט, מורים יכולים להשתמש בכלי הבקרה שנבנו עבור ההורים כדי לנהל, לנטר ולבקר את משך הזמן שתלמידיהם מבלים על מחשב ה-Mac. מסנן תוכן חדש ב-Mac OS X לאופרד מציץ באתרי אינטרנט קצרות לפני שהם נטענים וקובע אם הם מתאימים לתלמידים. אם לא, לאופרד חוסם את האתרים לצפייה. מורים יכולים גם ליצור רשימה של האתרים המסוימים בהם הם רוצים שתלמידיהם יבקרו.

תאימות גבוהה – מריץ אפילו את מערכת חלונות

Mac OS X משתלב בקלות בכל סביבת מחשוב קיימת. הוא מספק תאימות נרחבת לחלונות, כך שתלמידים יוכלו לשתף ולהדפיס קבצים ולגשת בקלות לרשתות חלונות, בלי הגדרות או עלויות נוספות. אפשר להריץ על  Mac OS X את הלומדות החדשות ביותר, כמו גם תוכנות עבודה כגון Microsoft Office. ואם דרוש רק יישום אחד מיוחד העובד רק על חלונות, Mac OS X יודע לעשות גם את זה. השימוש במאפיין Boot Camp מאפשר לחלונות ו-Mac OS X לרוץ על מחשב אחד.

משתמש בקוד פתוח

Max OS X הוא מערכת ההפעלה המבוססת במידה הרבה ביותר על קוד פתוח שיש כיום, הודות לבסיס UNIX ולמחויבותה של Apple לקהילת הקוד הפתוח. ל-Mac OS X לאופרד יש תמיכה מובנית בגישה אלחוטית, כולל 802.11, Bonjour, טכנולוגיית איתור רשתות מיידית, ושירותי LDAP להטמעה בסביבות רשת מנוהלות. הוא כולל גם את QuickTime 7, המריץ קבצי וידיאו לפי הסטנדרט החדש H.264 לדחיסת וידיאו. עם מערכות המבוססות על תקנים, אתם מקבלים את המירב מהשקעתכם בטכנולוגיה, היום ובעתיד.

עוצב עם דגש על הביטחון

Mac OS X בנוי עם מאפייני ביטחון נרחבים, הנותנים את האפשרות לשלוט בגישת תלמידיהם לאתרי אינטרנט ושותפי צ'ט "בעייתיים". Mac OS X לאופרד מתעד את פעולות התלמידים ועוקב אחרי האתרים בהם ביקרו, היישומים בהם השתמשו והאנשים עמם הם שוחחו. למחלקות טכנולוגיית מידע יש הרבה פחות מה לדאוג: אפשר להגדיר את לאופרד עם חומת אש שאף פעם לא מודיעה על נוכחותה באינטרנט. אמצעי ביטחון אלה מגינים על הרשת שלכם מפני וירוסים והתקפות זדוניות, ועוזרים להבטיח את שלמותם של קבצים רגישים.

פשטות הניהול

עם Mac OS X, בתי הספר מקבלים ערך מוסף גבוה כתוצאה מפישוט הניהול, קיצור זמן הלימוד וסטנדרטים פתוחים, תוך חסכון בעלויות הניהול, ההדרכה והתאמת התוכנה לצרכיהם. ל- Mac OS X לאופרד נוסף עוד ערך בדמות יותר מ-300 מאפיינים חדשים, בהם נגישות מתקדמת, שיתוף פעולה מקוון וטכנולוגיות לניהול תוכן. כל היכולות האלה יחד יוצרות סביבת לימודים פורה ומרתקת יותר.