אקדמיה

Apple מספקת לעולם האקדמי פתרונות ניידים משוחררים מכבלי זמן ומקום, המאפשרים חופש תנועה מלא ולמידה סביב השעון. לסטודנטים וסגל בעלי סגנון חיים דינאמי.

למידה ניידת ע"פ Apple

על מנת לצמצם את הפער בין עולם הלימודים של התלמידים לבין עולמם האישי צריך לתקשר איתם באופן בו הם מרגישים טבעי ונוח. Apple פיתחה את פתרון למידה, הנקרא 1 על 1 לפי הצרכים וסגנון החיים הדינמי של הצעירים כיום. למידה שמשתמשת במיומנויות המתקדמות והאטרקטיביות ביותר ומביאה אותן אל שולחנו האישי של כל תלמיד.

מחשבי ה-Mac עוצב לפיתוח כישורי היצירה והחשיבה הביקורתית החשובים ללומדים של היום. באמצעות iLife, חבילת יישומי העריכה וההפקה הדיגיטליים עטורת הפרסים של Apple, יכולים תלמידים להפיק פרויקטים דיגיטליים משמעותיים, המפגינים הבנה ונותנים דרור ליצירתיות. באמצעות תכונות המובנות  במערכת Mac OS X, כל תלמיד יכול ליצור כבר מהרגע הראשון. כאשר אתם מחפשים גישות חדשניות ללמידה במאה ה-21, Apple מספקת את המיטב שבחינוך הטכנולוגי.

Podcast Producer מבית Apple הינו פיתרון כולל ליצירה, הפקה והפצה של תכני מדיה שונים ומגוונים ומהווה פריצת דרך, המביאה למהפכה בתחום החינוך. ניתן להפיק פודקאסטים ותכני מדיה בדרך פשוטה וידידותית, להפיצם ולסנכרנם למכשירים ניידים כמו iPod, סלולארי ומחשב המאפשרים למידה בכל עת ובכל מקום.

חדירתם של המכשירים הניידים כגון ה- iPhone וה-iPod לעולם כולו הובילה למהפיכה בחינוך. אנשי חינוך רבים משתמשים ב iPod בתוכניות הלימודים, תוך שילוב תכני אודיו ווידיאו, המכילים נאומים, הרצאות, רעיונות, יצירות אמנות, מוזיקה וצילומים. השימוש המהנה ב iPod ככלי למידה מעלה את רמת מעורבות התלמידים בלימודים, תוך רכישת מיומנויות חדשות המשפרות את הישגיהם ובעיקר מכינות אותם טוב יותר לחיים בעידן המודרני. הלמידה הופכת לחווייתית, שיתופית, תקשורתית ויחד עם זאת מאפשרת למידה אינדוודואלית בקצב אישי.

מעבדה ניידת

ב-Apple זיהו את הצורך של בתי ספר רבים בפתרון יעיל וחדשני אך עם זאת חסכוני בעלויות ובאילוצי מקום, ופיתחו את המעבדה הניידת. המעבדה הניידת מעניקה לתלמידים רבים ברחבי העולם נגישות לטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכלים עוצמתיים לשיפור הישגיהם ולפיתוח המיומנויות הנדרשות להצלחה במאה ה-21.

מדע ומחקר

אם עד היום נאלצו מדענים וחוקרים, לבחור בין עבודה ב-unix לצורך תיכנות וחישובים מדעיים מסובכים, לבין מחשבים שולחניים עבור יישומים פרודוקטיביים כמו Office for Mac – הרי שהיום הם יכולים ליהנות משני העולמות יחד. הפעלת היישומים המקצועיים הכבדים ביותר לצד שימושי פנאי באותו המחשב. הפלטפורמה של Apple מאפשרת לא רק לחקור ולהגיע להישגים מדעיים מרשימים, אלא גם לפרסם, להפיץ, ולתקשר את המחקר במערכת אחת שלמה.